[ marriott hotel - warszawa ]
Hotel Marriott - Warszawa

Aktualnie poszukujemy:

EU FP7 Project 261369 InterQuality International Research Project on Financing Quality in Health Care Sopharm Sp. z o.o.

Zatrudni w Warszawie

ANALITYKA

Wymagania:

  • Doktorat lub wykształcenie wyższe w zakresie ekonomiki zdrowia lub dyscyplin pokrewnych
  • Umiejętność wykonywania przeglądów systematycznych i meta-analiz publikacji, prowadzenia badań ilościowych i jakościowych, analizy baz danych i budowy modeli
  • Dorobek - przynajmniej 5 publikacji w czasopismach, posiadających Impact Factor, komunikaty zjazdowe ewentualnie udział w tworzeniu raportów HTA
  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w sektorze ochrony zdrowia, mile widziane doświadczenie w międzynarodowych projektach badawczych
  • Biegła znajomość j. angielskiego

    Zadania:

  • Udział w badaniach empirycznych, dotyczących jakości i finansowania dostępu do opieki medycznej i leków
  • Redakcja naukowa raportów i publikacji wyników badań

    Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.interqualityproject.eu

    Oferujemy:

  • Współpracę z partnerami z wiodących uniwersytetów i ośrodków badawczych USA, Wlk. Brytanii, Danii, Niemiec i Włoch
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Angaż w pełnym (168 godzin miesięcznie) lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość pogodzenia z zatrudnieniem na etacie pracownika naukowo-dydaktycznego uczelni wyższej, będącej pierwszym miejscem pracy

    Podanie o pracę, życiorys, kopie dyplomów oraz publikacji można wysyłać pocztą na adres;
    Sopharm Sp. z o.o, ul. Narbutta 16/1, 02-541 Warszawa
    do dnia 2013-01-31.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".